Logowanie

Zapamiętaj 
Zapomniałem hasła
Strona główna FAQ Użytkownicy Grupy Statystyki Galeria

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Wodzu
16-05-2012, 18:29
Turawa 2011 - relacje z wypraw
Autor Wiadomość
MasterKzaM 
Forum Master

Wysłany: 19-07-2011, 12:22   

Panowie na weekend były zawody na Turawie z łodzi i nie było aż tak źle.Co do sandacza był rozstrzał jak chodzi o pory brania i ryby. Okonek ładnie gryzł.

Zbigu 
Nowicjusz
Zbigu

Wysłany: 19-07-2011, 16:48   

[quote="MasterKzaM"]Panowie na weekend były zawody na Turawie z łodzi i nie było aż tak źle.Co do sandacza był rozstrzał jak chodzi o pory brania i ryby. Okonek ładnie gryzł ROZTRZAŁ czyli :?:

[ Dodano: 19-07-2011, 16:48 ]
[quote="MasterKzaM"]Panowie na weekend były zawody na Turawie z łodzi i nie było aż tak źle.Co do sandacza był rozstrzał jak chodzi o pory brania i ryby. Okonek ładnie gryzł ROZTRZAŁ czyli :?:

MasterKzaM 
Forum Master

Wysłany: 20-07-2011, 15:38   

Czyli sandacz zaczyna już gryźć tyle że największy jakiego złapali miał prawie 3kg a reszta to krótkie pod wymiar.
Dodatkowo okoń bardzo ładnie brał (sztuki od 15cm-35cm).
Na treningach przed zawodami trafił się sum 1.30cm.
Pora brań wcześnie rano i po południu.
W południe była lipa.

[ Dodano: 27-07-2011, 21:17 ]
Dziś na chwilkę wpadłem nad wodę, efekt w postaci jednego małego szczupłego, kumpel 2 małe sandaczyki, trzy okonki i jeden szczupły.

kogut 
Stały Bywalec

Wysłany: 02-09-2011, 18:14   

Witam
Dzieje się coś ?

Gaweł 
Częsty Bywalec

Wysłany: 04-09-2011, 12:45   

Sandacz bardzo słabo oj sporadycznie ktoś tylko złowi, jedynie okoń trochę gryzie :smile: ,miejmy nadzieję że to się zmieni, na lepsze hm , bo koniec sezonu coraz bliżej :shock: .

To Mi 
Bywalec

Wysłany: 01-10-2011, 17:57   Turawa 2011

Pływa ktos po turawie? moze ktos napisze czy cos gryzie? dzisiaj pod walem łódek az czarno. Moze ktos wie co tam tak bralo? :wink:

MasterKzaM 
Forum Master

Wysłany: 10-10-2011, 22:25   

Było tak: nic nie bierze ..pada deszcz...wieje wiatr....pada deszcz... świeci słońce ...pada deszcz.. tęcza...wieje...wieje....nic nie bierze...:) był hardcore....ale za to towarzystwo dopisało i za to dzięki..

rak 
Stały Bywalec
rak

Wysłany: 12-10-2011, 16:27   

Sum :oops: był moim udziałem ale okazał się karczem oj do tego przesadziłem w trakcje holu i z wędki zrobiłem odwrócone U hm przed czym ostrzegali mnie gomtom i sbaig, ale nie posłuchałem i wędka mi się rozdwoiła na szczytówce :sad: ale warto było akcja pomocy przy targaniu suma była pierwsza klasa hehe nawet Master zrobił abordaż na moją łudż żeby mi pomóc :mrgreen: druga szczytówka strzeliła na łodzi gawła to może już oni coś o tym napiszą :lol:

[ Dodano: 12-10-2011, 17:51 ]
A tak jeśli chodzi o nasze coroczne pażdziernikowe spotkania, może warto zastanowić się nad spotkaniem na rozpoczęcie sezonu połowu na zębatego :wink: nie koniecznie na turawie :mrgreen:

MasterKzaM 
Forum Master

Wysłany: 12-10-2011, 23:17   

majówka jak najbardziej:) możemy wyskoczyć nad jakąś rzeke..
co do abordażu na łajbę Raka to sam Jack Sparowwwww lepiej by tego nie zrobił... :lol:

[ Dodano: 12-10-2011, 23:19 ]
dodatkowo lepiej w maju gdy jest ciepło niż potem mam w łóżku leżeć znów przez trzy dni...:)

Gaweł 
Częsty Bywalec

Wysłany: 13-10-2011, 10:29   

[quote="rak"]Sum :oops: był moim udziałem ale okazał się karczem oj do tego przesadziłem w trakcje holu i z wędki zrobiłem odwrócone U hm przed czym ostrzegali mnie gomtom i sbaig, ale nie posłuchałem i wędka mi się rozdwoiła na szczytówce :sad: ale warto było akcja pomocy przy targaniu suma była pierwsza klasa hehe nawet Master zrobił abordaż na moją łudż żeby mi pomóc :mrgreen: druga szczytówka strzeliła na łodzi gawła to może już oni coś o tym napiszą :lol:

Niestety u nas nie było tyle atrakcji, co przy holu suma Raka który przymurował do dna, że aż korzenie zapuścił :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Połamana szczytówka na naszej łódce, to chwilowa nieuwaga Zuzola, plecionka owinęła się o szczytówkę, rzut no i po sprawie oj . Szybka naprawa skrócenie o 10 cm i kijek śmigał jak nowy :twisted: .
Urwana kotwica to też udział naszej osady, w czasie silniejszego wiatru łódka zaczęła dryfować z opuszczoną kotwicą, którą też zaatakował sum korzenny :mrgreen: , próby uwolnienia pływanie w prawo, lewo, dookoła nie przynoszą efektu :sad: . Ostatnia próba, Zuzol wytęża wszystkie swoje siły lucyfer , silnik pełny gaz i po chwili Zuzol u moich nóg :shock: , na szczęście obyło się bez strat w sprzęcie wędkarskim :smile: , jesteśmy wolni spływamy obiad, kotwica pozostaje na dnie.
Jedynie kto niemiło będzie wspominał spotkanie to kolega Mastera Mati, który nabawił się choroby morskiej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Opuszczają przedwcześnie spotkanie idąc do samochodu, czuł się dalej choćby na fali :mrgreen: prawo, lewo, przód, tył niestety żołądek nie wytrzymuje :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , aż trochę żal go było, ale grupie humor dopisywał :mrgreen:
Ps. na pewno gomtom ma coś do opisania, szczególnie azymut róg kotorski :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kogut 
Stały Bywalec

Wysłany: 26-10-2011, 23:30   

Witam
Był ktoś ostatnio na Turawie, jaki stan wody :idea: :?: Bo czas nieubłaganie mija a przydało by się w końcu wybrać za mętnookim hehe

Gaweł 
Częsty Bywalec

Wysłany: 27-10-2011, 12:49   

Nie wiem jak w tym tygodniu, wybieram się dopiero z piątku na sobotę na pól nocki, w tamtym tygodniu gryzł dość dobrze z wywózki, co do spiningu nie mam pojęcia hm .
Ostatnio zmieniony przez Gaweł 27-10-2011, 12:51, w całości zmieniany 1 raz  

To Mi 
Bywalec

Wysłany: 27-10-2011, 14:57   

bylem na wale w poniedzialek stan wody nadal wysoki 2 pobicia i to wszystko :neutral:

To Mi 
Bywalec

Wysłany: 28-10-2011, 19:37   

bedzie ktos moze plywal w niedziele rano po turawie? :razz: znajdzie sie moze jakies miejsce? :wink:

Wodzu 
Forum Master
Mr Admin

Wysłany: 29-10-2011, 00:28   

W maju to może klenie i jazie na Nysie!
pozdro
Admin

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi