Facebook      

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bielizna termoaktywna-oddychająca

Ponieważ noszę się z zamiarem kupna bielizny tzw. oddychającej, chciałbym zapytać kolegów z forum czy mogą mi coś polecić w temacie. Zależy mi raczej na opiniach osób, które same przetestowały jakieś konkretne modele. Przeglądając oferty zainteresowały mnie komplety (bluza i kalesony) firmy Jaxon, bo są w dość przystępnej cenie od 100 do 140 zł. Ale widziałem też oferty innych firm (Geoff Anderson, Polandex), które kosztują od 200 zł wzwyż. Co Waszym zdaniem wybrać?

Przykładowa oferta Fishing Mart
Odpowiedz

Nie mam bielizny żadnej z firm które wymieniłeś, mam za to bieliznę firmy GRENE.
Przyjemna w dotyku, nie łapie zapachów za szybko. Jak na mój gust jest całkiem fajna, cena też atrakcyjna.
Odpowiedz

Ja bym uciekł na Twoim miejscu od Jaxona....w sumie za 140zl masz już cos ż Berknera(używam cały rok bezrekawnika(koszulka) do jazdy na rowerze/desce/ryby), NorthFace(cały rok długi rękaw- na to samo co wymieniłem wcześniej)...również zobacz na Odlo...jest jeszcze jedna firma cos na B(Brubeck?) nie jestem teraz tego pewien ale sprawdze jutro i powiem że będzeisz zadowolony...Dwie pierwsze firmy robia bielizne dedykowana-tj np kalesony sa z przodu na udach docieplone a z tylu na udzie masz material odprowadzajacy pot..koszulki szyte są z myśla o partiach które trzeba ocieplić i tych z któych trzeba odprowadzić pot..
Chale sobie Berknera i NorthFAce bo sądobrze skrojone i nie przeszkadzają. Jak chodzi o pranie to wystarczy je tylko w wodzie przepłukać po wysiłku i cały syf zostaje w wodzie...
Warto dolozyc 20zl i miec cos konkretnego...W intersporcie mozesz sobie podejsc i obczajjic rozmiary+firmy maja tam odlo, bernkera , nika z tego co pamietam....
Nie Tylko Sztuczna Mucha!
Odpowiedz

Możesz jeszcze wskazać, gdzie jest wspomniany Intersport w Opolu?
Odpowiedz

W solarisie na samym dole ..proponuje isc tylko obczaić rozmiar na siebie i wybrany model- a potem można z neta zakupić w lepszej może cenie....
Odpowiedz

proponuję coś takiego

<!-- m --><a class="postlink" href="http://fishing-test.pl/odzie-i-obuwie-w-dkarskie/graff-bioactiv-meryl-skinlife.html">http://fishing-test.pl/odzie-i-obuwie-w ... nlife.html</a><!-- m -->

Graff ma dobre produkty
Odpowiedz

Fajne ale o ile się orientuje to firma Graff do tanich nie należy choć rzeczy które oferuje są bardzo dobrej jakości
Odpowiedz

No niestety Graff nie należy do tanich. Cenią się za jakość
Odpowiedz

Wybrałem Polandex . Kupiłem w SUMie na Katowickiej. Oglądałem też ofertę w Intersporcie i faktycznie są tam dobre rzeczy. Z tego co się zorientowałem, poniżej 200 zł trudno dostać dobrą oddychającą bieliznę (komplet). W Intersporcie jest o tyle ciekawie, że można kupić osobno kalesony i osobno bluzę. Cena za sztukę od 100 zł w górę. Tak więc 200 zł trzeba dać.
Odpowiedz

Za polarami i nie tylko warto też zajrzeć do Decathlonu (w Opolu chyba CH Karolinka jak się nie mylę). Ceny mają znośne a trafiają się fajne przeceny.
Odpowiedz

hmm temat rzekaSmile Ja osobiście używam berknera i odlo (under armour też jest mocna) i teraz musisz powiedzieć czy to ma być typowa zimowa bielizna która ogrzeje, czy to ma być jesienna lekka bielizna(nie grzeje ale chroni przed utrata ciepła+ skutecznie odprowadza pot dajac poczucie komfortu)?
Jest jeszcze model na lato ale pewnie nie interesuję Cie..
Chcesz tylko górę(długi czy krótki rękaw) czy dół też?
Jest tego trochę sprecyzuj...
Odpowiedz

Ja teraz testuje GRENE i muszę powiedzieć że bardzo dobrze jak na razie się ją nosi :wink:
Odpowiedz

Hiatus, był już taki temat
Odpowiedz

Wodzu napisał(a):Hiatus, był już taki temat
To trza je połączyć.
Odpowiedz

prusak napisał(a):
Wodzu napisał(a):Hiatus, był już taki temat
To trza je połączyć.

Połączyłem Wink
Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2017 wedkarstwo.opole.pl  
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.